שלב 4 – שרטוט הרעיון לאפליקציה

עכשיו, אחרי שלמדת את השוק, ראית דוגמאות לאפליקציות וגיבשת את הרעיון לאפליקציה שלך, זה הזמן להתחיל ולתכנן איך תראה האפליקציה שלך.

כדי להעביר את הרעיון של האפליקציה בצורה הטובה ביותר אנחנו פשוט צריכים לשרטט את הרעיון על דף. נכון, רוב הסיכויים שזה יראה ממש לא מקצועי אבל זה עדין יציג ויעביר את הרעיון למפתח והוא יוכל להבין איך האפליקציה צריכה להראות.

ניתן להשתמש בפוטושופ או כלי עיצוב אחרים המיועדים לבניית Mockups לאפליקציות.

לדוגמה http://www.balsamiq.com/ , ישנו כלי נחמד שיודע לקחת את השרטוט שציירנו ולהעביר אותו לטלפון על ידי צילום https://marvelapp.com/

השרטוט לא אמור להיות מעוצב או יפה אלא הוא צריך להראות את הפונקציונאליות של המערכת אילו כפתורים צריכים להיות בכל מסך ומה קורה כאשר מקליקים על כל אחד מהכפתורים במסך.

 

בנוסף, כדי להקל על המתכנת, אני מפנה את המתכנת לאפליקציות ב- App Store או ב- Google Play כדי להראות לו למה אני מתכוון, מה בדיוק אני רוצה שהכפתור יעשה ואיך הוא יראה.

ככל שנהיה יותר מדויקים בבקשה שלנו, ככה יהיו פחות טעויות ואי הבנות בשלב הפיתוח. אנחנו צריכים להעביר למפתח איך יראה כל מסך באפליקציה ומה המשמעות של לחיצה על כל כפתור ומה קורה לאחר הלחיצה, לאיזה מסך עוברים או איזו פעילות מתרחשת. כל הדברים הללו עוזרים למפתח שלנו להבין מה אנחנו רוצים שהאפליקציה תעשה ואיך היא תראה.

Think Simple and Sleek

אסור להעמיס יותר מידי מידע על המשתמש ברגע שהוא פותח את האפליקציה, הוא צריך לקבל את הדברים בצורה פשוטה וברורה. ראה דוגמה מהאפליקציות שנמצאות במקומות הראשונים, לא סתם הן ממוקמות במקומות הללו.

צור קשר, אני זמין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

שלחו לנו וואטסאפ